تبلیغات
وبلاگ مسافر علی کاظمی - کارن - کارگاه اموزشی خصوصی مسافران یکشنبه29مرداد ماه 1396

مرتبه
نوشته شده توسط مسافر: مــیــــثــــــم
در تاریخ : چهارشنبه 1 شهریور 1396 | تعداد نظرات()

به نام پروردگار مهربان 

روز یکشنبه29مرداد ماه 1396 دومین جلسه ازدور چهاردهم  کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی      اصفهان با نگهبانی مسافر حسن ،استادی مسافر احمدرضا  و دبیری مسافرمیثم با دستور جلسه:"سیستم   ایکس" رأس ساعت17  دقیقه آغاز به کار  نمود.

                                              


اگر این سیستم به درمان برسد، جسم ما به سلامتی میرسد و چون روان ماهم وابسته و تاثیر پذیر از جسم 
ماست پس روان ما هم به تعادل و سلامتی میرسد.

خلاصه سخنان استاد:

دستور جلسه سیستم ایکس یکی ازمهمترین دستور جلسات کنگره 60 میباشد ،چون تمام مبحث صورت مسئله اعتیاد و درمان روی سیستم ایکس قرار داده شده . مخدرهای طبیعی که این سیستم در بدن انسان تولید میکند یکی از شاهکارهای مهم خلقت خداوند است ، ما  در اثر تخریب و مصرف مواد مخدر یا خمر به طور کلی تخریب هایی روی جسممان وارد شده و این تخریب ها مستقیما بر روی سیستم ایکس میباشد . سیستم ایکس سیستمی است که در بدن تمام موجودات قراردارد و اگر این سیستم وجود نمیداشت اصلا حیات برای جانداران ممکن نبود . این سیستم، سیستمی است بسیار حساس که حتی تحت تاثیر ذره و موج قرار میگیرد . ذره چیست ؟ ذره همان مواد مخدر الکل و مواد شیمیایی و غیره است و موج افکار مثبت و منفی است مثلا در برخورد با یک دوست ، لبخند او ممکن است تمام خستگی را از بدن شما درآورد و شما را شاداب کند . سیستم ایکس بر اساس تصویری که میبینیم و حسی که میکنیم موادی را ترشح میکند .


امروزه دانش پزشکی به آن حدی نرسیده که بتواند تمام سیستم ایکس را مشخص کند و بتواند آنرا تعریف کند و به همین علت بنیان گذار کنگره 60 آنرا سیستم ایکس یا سیستم مجهول نامید.

ما یک تعریفی از سیستم ایکس داریم که سیستم تولید کننده های مواد مخدر طبیعی است، نوروترانسمیتر ها یا ناقل های عصبی در فضای بین سیناپسی که در این میان یکسری موادی ترشخ میشود تا بتواند پیامی را از یک سلول عصبی به سلول عصبی دیگر منتقل کند و مواد مخدر به نوعی این فضا را پرمیکند و اجازه انتقال صحیح پیام های عصبی را نمیدهد

مخدرهای طبیعی بدن به سه دسته تقسیم میشوند اندروفین ها ، دینورفین ها و انکفالین ها و این سه مادر مواد مخدر طبیعی بدن هستند وبقیه زیر مجموعه این ها هستند و این سیستم است که بر اثر مصرف مواد مخدر از کار افتاده است و متاسفانه علم پزشکی امروزی به اشتباه با روشهای کوتاه مدت مانند سم زدایی و غیره میخواهند مصرف کننده مواد مخدر را درمان کنند و همه دیدند که نشد.

آقای مهندس دژاکام دریافتند که مواد مخدر خارجی همین سیستم ایکس را هدف گرفته و نابود کرده و در کتاب 60 درجه نیز به آن میپردازند و نشان میدهند که به روش دی اس تی آرام آرام این سیستم را مجددا راه اندازی کردند و در سال 1376 کشف بزرگی را به جامعه بشریت هدیه دادند و در آینده جهان از این کشف بزرگ استقبال خواهد کرد .


آقای مهندس دژاکام با شناختی که پیدا کردند به درستی صورت مسئله اعتیاد و مثلث درمان را پیاده سازی کردند .

سیستم ایکس تحت تاثیر ذره و موج قرار میگیرد یا به عبارتی با سیم و بیسیم ، یا با مواد و بدون مواد. اگر بخواهیم از عواملی که این سیستم را تخریب میکنند مثلثی رسم کنیم یک ضلع آن میشود خمر ضلع دیگرش قرص ها وداروهای شیمیایی و ضلع مهم دیگرش امواج منفی و نا امیدی است،اکثر همسفرهای ما با اینکه مواد مخدر مصرف نکرده اند ولی دچار تخریب سیستم ایکس هستند . نا امیدی یک از بدترین چیز هاست و اگر نمیتوانیم به کسی کمک کنیم حداقل باید به  او امید بدهیم .

وقتی کسی به رهایی میرسد و گل رهایی میگیرد و یا کسی که نشان میگیرد همه اینها جرقه هایی از امید هستند که کنگره برای ما به نشانه میگذارد و امید را درما زنده میکند .

اگر این سیستم به درمان برسد، جسم ما به سلامتی میرسد و چون روان ماهم وابسته و تاثیر پذیر از جسم ماست پس روان ما هم به تعادل و سلامتی میرسد.

جهانبینی 

گذشته ما بطور کلی در نئشگی و خماری خلاصه میشد اما کنگره 60 با مبحث دروس جهانبینی و علمی که هر روز به ما میدهد به نوعی جهانبینی قبلی مارا دور میریزد و جهانبینی جدیدی به ما میدهد.
طبقه بندی: دستور جلسات کنگره 60، 
ارسال توسط مــیــــثــــــم
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ